Problem z uciążliwym sąsiadem? | Sprawdź! Przesłony zielone!

Zielone ściany z bujnie rosnących, starannie dobranych drzew i krzewów, tworzących harmonijny krajobraz w tle. Doświadczenie i Pasja w Tworzeniu Ogrodów - nasza firma, kreująca i projektująca ogrody od 40 lat, specjalizuje się w aranżacjach z pojedynczych drzew, które sami pielęgnujemy. Każda roślina, często mająca nawet 40 lat, jest starannie dobierana pod indywidualne potrzeby klienta, aby zdrowo rosła w Twoim ogrodzie, doskonale znając jej właściwości i idealne zastosowanie.

Problem z uciążliwym sąsiadem? | Sprawdź! Przesłony zielone!

Sprawdź jak skutecznie osłonić się od uciążliwego sąsiada! Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów!

 1. Mam problem z uciążliwym sąsiadem, zagląda do ogrodu, często robi imprezy i czuje dyskomfort siedząc na tarasie. Chciałbym odpocząć, co zrobić w takim wypadku? 
 2. Wiele można usłyszeć dobrego na temat takich przesłon i ich działania na nasze otoczenie. Jak właściwie wpływa ona na nasz ogród?
 3. No dobrze, a czy taka przesłona zatrzymuje kurz i hałas? Mieszkam koło ruchliwej drogi.  
 4. Czy ma też działanie antysmogowe? 
 5. Latem gdy jest ciepło na dworze człowiek chciałby spędzać dużo czasu w ogrodzie, czy taka przesłona ma działanie prozdrowotne dla człowieka i jego otoczenia? Jakie są korzyści posiadania takiej przesłony?
 6. Wielu z nas posiada pupili domowych i jak wiadomo ich zdrowie też jest dla nas bardzo ważne, pytanie więc jak taka przesłona potrafi wpłynąć na zdrowie naszych zwierzaków? 
 7. Czy taka przesłona może pomóc podczas medytacji w ogrodzie i poprawić świadomość człowieka łącząc go z energią natury? 
 8. A co mógłby Pan powiedzieć o działaniu takiej przesłony na wiatry i wichury? Czy może ona stanowić naturalną barierę? 
 9. A zatem jak pielęgnować takie rośliny? Jak zapewnić im bezpieczeństwo przed większymi wiatrami? Przecież chcemy aby nasze rośliny utrzymywały się jak najdłużej, były zdrowe i odporne na silniejsze wiatry też.  
 10. Czy mógłby Pan opisać jak zbudowana jest taka przesłona? Co nadaje jej tego unikatowego charakteru? 
 11. Jak są przygotowane tak duże drzewa do sadzenia? Jak je przewozicie?
 12. Jaką gwarancją jest objęta taka przesłona?  
 13. Dobrze, wróćmy jeszcze do ogólnego tematu przesłony, ponieważ mam jeszcze klika pytań odnośnie większych kreacji i ich wykonywania. Czym właściwie jest przesłona z zagajnikiem leśnym?  
 14. Jaka jest cena 1 metra bieżącego takiej przesłony wraz z zagajnikiem o wysokości 6 metrów? 
 15. Marzy mi się taka przesłona ale urozmaicona o różne praktyczne rzeczy tak bym mógł zaczerpnąć chwili relaksu przy popołudniowej kawie. W co można dodatkowo doposażyć taką przesłonę?  
 16. To co chyba najbardziej może interesować klientów to jaki jest czas wykonania takiej przesłony wraz z dodatkami, ponieważ wszystko to brzmi na dość skomplikowany kompleksowy proces projektowy?  
 17. Jaka jest najlepsza pora roku na zakup tego typu kompleksowego projektu? 
 18. Czy są jakieś przeciwskazania na zakup takiej przesłony?
 19. Czy odległość do klienta ma znacznie? Czy jest możliwość zakupienia takiej przesłony np. na przedmieścia Zurychu?  
 20. Gdzie można zdobyć więcej informacji na temat wykonania takiej usługi wraz z projektem?  
 21. Jakie posiadacie doświadczenie?